НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Карпати - Сталь 3:1. Зелено-білий хет-трик ###

Головний арбітр: Годулян, ОдесаАсистенти: Бич, Київ- Свистун, Чернігів

Карпати 3:1 Сталь

Батіста 13, 65, Ковель 75   Жиль 7 (п.)

Тлумак, Федорів, Тимчишин, Пшеничних, Іщенко, Петрівський, Годвін, Женюх (Ткачук 46), Кобін, Батіста, Ковєль (Худоб'як 78)   Бабак (Старцев 40), Гаврюшов, Половков, Оконуво, Гавриш, Касьянов (Окана-Стазі 76), Ессола, Гомес, Алан, Жиль, Біто

Попередження: Батіста 10   Попередження: Гаврюшов 15, Алан 80

Ротація складу „Карпат” продовжується. Ще не встигли повністю відновитися від пошкоджень ключові гравці Худоб’як та Іщенко, як травмувався основний воротар Мацей Налєпа, а Сучков нагріб зайвих жовтих карток. Юрію Дячуку-Ставицькому знову довелося заварювати кашу з нових, нетрадиційних компонентів.

Місце Сучкова на лівому фланзі зайняв Пшеничних, а ворота вийшов захищати Андрій Тлумак, який ще зимою підписав контракт з „Металістом”. Довга пауза у грі не знівелювала воротарські якості Тлумака – відіграв він без помилок. Міг Тлумак і пенальті від Жоземара взяти, але удар був сильним і точним. Пенальті, до речі, призначене за фол Петрівського на Гомесі. Хав „Сталі” на швидкості вдало підставився під ноги молодого карпатівського захисника і впав. Судячи з повторів - пенальті чистий.

„Карпати” швидко відігралися. Федорів, який росте не по днях, а по годинах і демонструє зрілу гру запустив шикарну діагональ точно на голову Батісті. Удар бразильця в „дев’ятку” і рахунок рівний. У „Сталі” вирізняється з-поміж інших дебелий Жоземар, який воює з Петрівським. Тарас частенько програє йому у швидкості, але не допускає до воріт Тлумака. Після пропущеного голу Жоземар, після передач Алана, намагався кілька разів пробити по воротах – усе в молоко. А „Карпати” тим часом створювали більш-менш серйозні нагоди для голів. Чого вартий прохід Кобіна паралельно до воріт та вивірена передача на самотнього Пшеничних. М’яч після його удару зрикошетив від кількох захисників, але докотився до рук Бабака. Наприкінці першого тайму його довелося змінити, оскільки воротар зазнав травми у боротьбі з Батістою.

По перерві глядачі не побачили на полі молодого Женюха, який відіграв невпевно, хоч і мав гарний момент для голу. Центр поля у першому таймі тримався по суті на одному Годвіну, який боровся за кожен м’яч. За Женюхом побідної активності не помічалося. Ткачук, який його замінив виглядав сміливіше і цікавіше. Поки „Сталь” намагалася компенсувати брак взаєморозуміння між гравцями, „Карпати” забили. Швидка атака, у якій взяли участь Батіста та Годвін закінчилася точним пасом на бразильця, який і вколотив „банку” з доволі гострого кута. Це вже другий дубль Батісти у чемпіонаті, а загалом 10 гол. Непоганий подарунок новому рідному місту на День народження.

Третій гол карпатівці забили після ефектної комбінації після розіграшу штрафного. Розігравши перед гравцями „Сталі” модерну виставу, м’яч відкотили до Ковєля, який з 25-и метрів пробив дуже сильно і точно. Щось схоже „зелено-білі” намагалися створити у першому таймі, але тоді Ковєль забарився з ударом і втратив момент. 3:1 – за весь чемпіонат „Карпати” лише в другій грі забивають тричі і в першій при цьому перемагають. Загалом сподобалася гра обидвох команд, особливо останні хвилини, коли львів’яни красиво знущалися з алчевців. Цей матч став своєрідною прелюдією до „поєдинку року” – так називають матч проти донецького „Шахтаря”, який відбудеться 19 травня. У цей вечір на стадіоні очікується аншлаг і феєрична гра.

Юрій Дячук-Ставицький, головний тренер ФК „Карпати”:

- Мене дивує, що така команда, як „Сталь” посідає останнє місце в чемпіонаті. Дуже хороша команда, але трохи має проблеми у захисті. Я вивчав, як грає „Сталь”, дивився, як вона виграла в „Арсенала” і „Дніпра”, як достойно зіграла проти „Шахтаря”. Якби всі команди були такі, як сьогодні на полі, народ би приходив на стадіон, чемпіонат був би цікавим. Я дякую своїм гравцям, що на Юрія вони мені зробили подарунок. Ми вперше спробували по-новому виконувати стандарти, трохи змінили манеру подачі кутових. Важко нам було, бо не грав Сучков, Худоб’як та Іщенко ще повністю не готові, Налєпа травмувався...

Тон Каанен, головний тренер „Сталі”:

- Ми розчаровані. Ми приїхали до Львова за перемогою. Лише три очки нам могли допомогти. „Карпати” знали, що наші нападники швидкі й технічні. Ми обрали правильну тактику і нам вдалось забити швидкий гол. Але після цього ми швидко пропустили. Мало бути друге пенальті. (Сміх у залі) Чому ви смієтеся?

- Там і першого не було...

- Це не ваша прес-конференція, а моя. Якби ми били друге пенальті, гра б змінилася. Сьогодні дві команди грали на перемогу. Коли Батіста забив вдруге, у нас був моральний нокаут. Але наша команда билася до кінця. У нас залишається 5 матчів, і ми будемо битися до останньої хвилини. Сьогодні команду я не звинувачую, вони зробили все, що змогли.