НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Карпаты так и не вышли в ноль ###

Карпаты так и не вышли в ноль

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран порівняно з минулим туром зробив несподівану заміну, вперше з початку чемпіонату довіривши місце у воротах Леванідову, який замінив Новака. Також повернувся до основи містян і Банада. Щодо «Карпат», то не зважаючи на вдалу гру Мисака у недавній кубкові грі з «Жемчужиною», місце на останньому рубежі «левів» знову зайняв Підківка.Обидві команди дуже активно розпочали поєдинок, і швидкі голи не забарилися. Після флангової передачі помилилися захисники «Олександрії», в тому числі Цуріков, і досвідчений Ксьонз пробив повз воротаря в дальній кут. «Карпати» нарешті перервали свою безгольову серію у Прем'єр-лізі, яка тривала 280 хвилин. До речі, востаннє Ксьонз забивав у чемпіонатах ще у серпні 2012 року – у ворота запорізького «Металурга». Проте вже через три хвилини господарі вирівняли становище. На думку арбітра Арановського-молодшого Костевич, який на лівому фланзі оборони замінив дискваліфікованого Кравця, зачепив у штрафному Старенького. Тож було призначено пенальті. До «позначки» підійшов капітан господарів Запорожан і втретє з початку чемпіонату реалізував 11-метровий удар.Напруга на полі зросла ще більше - арбітру довелося втихомирювати пристрасті з допомогою жовтих карток. Міг вийти на ударну позицію Яремчук-молодший, батько якого, до речі, свого часу виступав за «Карпати», але молодий футболіст замешкався, і момент було втрачено. Жорсткої боротьби на полі не бракувало і, як наслідок, Ксьонз після декількох зіткнень вимушений був залишити поле. І джокер «Карпат» Чачуа дуже вдало увійшов у принциповий поєдинок, також скористався рикошетом м'яча від оборонця і пробив низом під Леванідовим. Так «леви» вперше у чемпіонатах забили на полі «Олександрії» більше одного голу.Як і очікувалось, другий тайм активніше розпочали господарі. Згодом Шаран вирішив замінити нападника Яремчука на Куліша, який, між іншим, у Прем'єр-лізі голів ще не забивав. До честі «Карпат» вони не грали на збереження переможного рахунку і також створювали загрози біля воріт «Олександрії».Небезпечно пробивав капітан гостей Худоб'як, але Леванідов встиг відреагувати на удар. Забракло влучності й удару головою Бланко-Лещуку. Натомість містяни зуміли вдруге у матчі вирівняти рахунок. Після навісної передачі Запорожана Куліш головою зробив скидку на Пономара, після удару якого м'яч рикошетом від Коствевича дезорієнтував Підківку.На цьому неприємності для «Карпат» не закінчилися – після другої жовтої картки достроково залишив поле Чачуа. І «Олександрія» матеріалізувала чисельну перевагу у забитий гол, коли після передачі з лівого флангу Лобай, намагаючись випередити Пономаря, зрізав м'яч у власні ворота.Так «Олександрія» здобула свою першу у чемпіонатах вольову перемогу над «Карпатами». Львівська команда не зуміла перервати свою загальну безвиграшну серію проти «Олександрії», яка триває вже 5 ігор: три нічиї та дві поразки. До речі, ця перемога стала для команди з Олександрії ювілейною, 30-ю, в Прем'єр-лізі.Юрій НАЗАРКЕВИЧ

«Александрия» - «Карпаты» - 3:2

Андрей Запорожан, 13, с пенальти, Виталий Пономар, 71, Иван Лобай, 81, автогол - Павел Ксенз, 10, Амбросий Чачуа, 45

«Александрия»: Владислав Леванидов, Антон Шендрик, Сергей Басов, Сергей Чеботаев, Андрей Запорожан, Андрей Цуриков, Василий Грицук (Артем Полярус, 80), Евгений Банада (Дмитрий Леонов, '-67), Сергей Старенький, Виталий Пономар, Роман Яремчук (Станислав Кулиш, '-50)

«Карпаты»: Роман Пидкивка, Павел Ксенз (Амбросий Чачуа, '-44), Андрей Нестеров, Артур Новотрясов, Владимир Костевич, Евгений Зубейко, Иван Лобай, Константин Ярошенко, Гегам Кадымян (Габриэль Окечукву, '-88), Густаво Бланко-Лещук, Игорь Худобяк (Максим Грысьо, '-82)

Сергей Старенький, 16. Василий Грицук, 57. Дмитрий Леонов, 74. Сергей Басов, 76. Андрей Запорожан, 79. - Игорь Худобяк, 21. Артур Новотрясов, 24. Амбросий Чачуа, 53.

Амбросий Чачуа, 77.Удары (в створ): 6 (3) - 5 (4)Угловые: 3 - 3Оффсайды: 1 - 2.Зрителей: 1.522Оценка поля: 4.АЛЕКСАНДРИЯ -КАРПАТЫ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧАПротокольные данные сверены с официальными.