НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Карпаты уступают ПСЖ ###

Пропустив два гола в первые 20 минут Карпаты ничего не смогли поделать с французским клубом.

Фото АР
Фото АР30 вересня 2010, 21:49

Напередодні гри головний тренер ПСЖ Антуан Комбуаре помітно нервував. Про Карпати йому було відомо мало чого, окрім тих неймовірних результатів в іграх з Галатасараєм та Боруссією. Напевне він прохав своїх гравців забути про недооцінку суперника, не виключатись з гри до останньої хвилини, аби не створювати зайвих проблем.А без долі несподіванки, яку мали Карпати у грі з минулими своїми суперниками, розраховувати на переможний результат було важко. А швидше, навіть неможливо.Все розпочиналось, як і два тижні тому против Борусії, зі швидких голів суперника. Але якщо тоді до голів привели грубі помилки гравців оборони, то цього разу вдача була на боці суперників Карпат. Вже на четвертій хвилині Жаллє підібрав відскок і потужно вистрілив без підготовки метрів з 30-ти, м'яч з великою швидкістю влетів прямісінько в нижній кут воріт. Подібної точності вийшов удар і у бразильца Нене, проте до воріт було значно ближче. Саме філігранна точнічсть ударів завадила Андрієві Тлумаку в цих епізодах врятувати свою команду.Напевне, Комбуаре не мав в своїх планах два швидких голи, але вони просто чудово увійшли туди і вписались в малюнок гри команди. Парижани до кінця першогу тайму показили наче з посібника те, як можна без контролю м'яча і постійних перепасовок тримати повністю під своїм контролем події на полі. Так, Карпати атакували більше, ретельно намагались знайти шляхи до воріт суперника, але вперше в штрафному майданчику гравець зелено-білих з'яявився з м'ячем наприкінці тайму, коли Сергій Зеньов з вигідної позиції пробив дуже погано. Також фактично жодного разу не вступав в гру голкіпер ПСЖ Апула Едель.Хоча за перший тайм Карпати потрібно похвалити, от тільки завершення не вистачало. Окрім того моменту Зеньова були ще непогані удари з далекої відстані Худоб'яка та Кожанова, тоді як господарі окрім своїх двох голів майже нічого і не створили. Але чи насправді вони хотіли більшого?Головними для львів'ян мали стати перші хвилини другого тайму, якщо вони хотіли продовжити свої подвиги, то потрібно було забити швидкий гол. ПСЖ робив все, аби збити темп атак суперника, навіть вдатися до банального контролю м'яча заради контролю. Гостям вдалось хвилин 10-15 потримати в напрузі оборону суперника, після чого почались проблеми. Найцікавіше, що негативно вплинули на гру заміни, які мали підсилити її. Сандро Гурулі грав на своїй другій батьківщині перед багатьма родичами, але нічим не запам'ятався, також невдалим вийшов матч і для Зеньова, але Олег Голодюк та Михайло Кополовець, що їх замінили не змогли додати швидкості в атаці. Навпаки, тепер м'яч почав краще триматись у ПСЖ.Небезпечних моментів обидві команди створювали зовсім мало, в основному це були небезпечні простріли та удари з далекої відстані. Одного разу добре пробив Худоб'як над перекладиною, Голодюк один з небагатьох, хто зміг влучити в рамку воріт. А в штрафному парижани просто не давали спокійно прийняти м'яча львів'янам, якщо не вдавалось все зробити першим дотиком, то обов'язково знаходився захисник, що заважав форварду Карпат.Не вийшло у зелено-білих і фінального штурму. Навіть Кежман ударом головою мав збільшувати перевагу ПСЖ.Після таких матчів тренеру команди, що програла немає в чому дорікнути своїм гравцям. Дійсно вони старались як могли і зіграли близько до межі своїх можливостей. Десь не вистачило класу, десь фарту, а вкупі це формує кінцевий результат.Степан Марченко, Football.uaПСЖ - Карпати 2:0Голи: Жаллє, 4, Нене, 20ПСЖ: Едель, Жаллє, Камара, Сахо, Тьєне, Сесеньйон (Маконда, 90+1), Клеман, Шантом, Нене (Оаро, 76), Луїндула, Ердінч (Кежман, 69)Карпати: Тлумак, Федецький, Чечер, Тубіч, Авелар, Годвін, Худоб'як, Гурулі (Голодюк 57), Кожанов (Гудима, 71), Кузнєцов, Зеньов (Кополовець, 57)Попередження: Сесеньйон, Шантом, Оаро, Кежман - Годвін