НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Карпаты уступили Хайдуку ###

Карпаты уступили Хайдуку

Футбольний стадіон міста Зрече знаходиться посередині між Роглою, де дислокуються «Карпати», та Марібором, що є місцем проведення зборів хорватської команди «Хайдук». Коли «зелено-білі» під'їжджали до місця проведення свого другого спарингу, їхній суперник саме знайомився з полем.Коли цю ж процедуру пішли виконувати львів'яни – їхньому здивуванню не було меж: в обох штрафних майданчиках були горби дивного характеру. Хтось з карпатівців навіть пожартував, що тут головне не за м'ячем дивитися, а як би то самому не спіткнутися. А ось до самого газону претензій бути не могло.У цей же час, поруч з футбольним полем, на гандбольному майданчику гравці «Хайдука», які не братимуть участь в матчі, влаштували і для себе розминку. По воротах, які взявся захищати темношкірий легіонер команди, але явно не воротар, його колеги пробивали усіма можливими частинами тіла, зокрема і руками. Та щойно з роздягальні вийшов наставник команди, відомий у минулому гравець «Хайдука» та туринського «Ювентуса» Ігор Тудор, як одразу ж весела компанія перемістилася на трибуни. Це розважалися гравці, які напередодні вже провели товариський матч і сьогодні здобули право на відпочинок....-Стартові хвилин 10 у виконанні обох команд дивилися на одному диханні. І нехай в цей проміжок часу особливих моментів поблизу воріт кожного з клубів не виникало, але швидкості та пресинг, що демонстрували гравці, просто вражали. Та вже тоді було очевидно, що такий темп увесь матч команди підтримувати не зможуть.Власне, сам пресинг краще виходив в української команди. Гравці «Карпат» вступали в колективний відбір навіть не на чужій половині поля, а ледь не в штрафному майданчику «Хайдука». Так львів'яни і створили перший гольовий момент в матчі. Розіграний хорватами удар від воріт одразу ж побігли накривати Бартуловіч, Гудима та один з потенційних новобранців команди. М'яч було відібрано і одразу швидко розіграно короткими передачами. Вже за мить Бартуловіч опинився в штрафному майданчику, і попри гострий кут наважився на удар – голкіпер «біло-синіх» (які, щоправда, виступали в своїй виїзній формі: червоно-сині вертикальні смуги) був на висоті.Минає ще кілька хвилин і Бартуловіч таки відкриває рахунок. Після кількох непоганих передач Федорчук опиняється в штрафному майданчику суперника і виконує простріл, який ногою в дотик у ворота переправляє вихованець сплітського клубу. Попри те, що сьогодні Младен з іншого боку барикад, хорватські футболісти та селекціонери на трибунах аплодують його м'ячу у ворота своєї ж команди.Тим часом у гравців «Хайдука» в атаці було створено не багато. Захисники «левів» вдало та вміло виходили з-під пресингу суперника, а при позиційних атаках хорватів назад сідала вся середня лінія «зелено-білих». Здавалося, що немає за що хвилюватися і на 30-ій хвилині зустрічі, коли всі ходи для розвитку комбінації львів'яни перекрили. Однак навіс Брдаріча в штрафний майданчик «Карпат» знайшов щілину між захисниками, в яку зумів втиснутися Кіш. Ільющенкову забракло лише кількох сантиметрів, аби відбити м'яча – 1:1.А білявому нападнику «Хайдука» продовжувало щастити. На 40-ій хвилині він не встиг на небезпечний простріл з флангу, але повертатися назад не поспішав, адже атака його команди набула другого темпу. І ось вже м'яча знову отримує Кіш, і не підіймаючи голови, з розвороту кладе другий гол.Після перерви на полі побільшало боротьби, а от моментів стало значно менше. Нагода «Хайдука» на першій хвилині другого тайму так і залишилася єдиною небезпекою біля воріт «Карпат» після перерви. Втім, і львів'яни ніяк не могли підібратися до володінь суперника. Наче і комбінували «зелено-білі», і шукали ходи для розвитку атаки, але без особливого просування вперед...-...- Доки за справу не взявся центральний захисник Ігор Пластун. Наприкінці зустрічі він, як і належить капітанові, власним прикладом змусив партнерів притиснути суперника до воріт. В одному моменті удару Пластуна головою лише трохи забракло влучності. А коли «Карпати» заробили штрафний удар в центрі поля на останній хвилині гри, вперед команду погнав не лише капітан, а й Олександр Севідов. Тренер закликав усіх йти в штрафний майданчик суперника на подачу. І ось він шанс...- М'яч потрапляє до карпатівця, який наразі лише на перегляді, і той злету пробиває в дальній нижній кут – голкіпер рятує... Першим на підбиранні всюдисущий Пластун, удар – ГОЛ!!! Який, щоправда, скасовують арбітри через офсайд. І тут же лунає фінальний свисток – поразка 1:2.

Інформаційний центр ФК «Карпати»

«Карпаты» - «Хайдук» - 1:2Голы: Бартуловіч, 23 – Кіш, 30, 40.«Карпаты»: Ільющенков, Гаращенков, Балажіц, Пластун, Савченко, Федорчук, Гравець на оглядинах №1, Ксьонз, Бартуловіч, Мартинюк, Гудима (Гравець на оглядинах №2, 46).«Хайдук»: Блажевіч, Нікановіч, Брадаріч, Оремуш, Мужан, Малоча, Вуковіч, Йоніч, Лущіца, Пашаліч, Кіш.Предупреждения: Ксьонз, 9, Савченко, 57 – Брдаріч, 55.