НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Карпаты уверенно победили Николаев ###

Карпаты уверенно победили Николаев fckarpaty.lviv.ua

Перед поєдинком проти запорізького «Металурга», що відбудеться через тиждень, в суботу, о 19:30, львівські «Карпати» провели товариські матчі проти ФК «Миколаїв», що виступає у Прем'єр-лізі Львівської області, а також помірялися силами із своїм дублюючим складом. Поєдинки відбувалися на стадіоні «Україна».У першому таймі на поле вийшли «Карпати» і ФК «Миколаїв». «Зелено-білі» обіграли суперника з рахунком 2:0. М'ячі на свій рахунок записали Денис Кожанов і Дмитро Кльоц. Львів'яни володіли територіальною перевагою і цілком заслужено перемогли. Були моменти і в гостей – після потужного дальнього удару в гру вступив Роман Підківка, який в ефектному стрибку парирував постріл гравця «Миколаєва».В другому таймі суперником основи «Карпат» стали гравці молодіжного складу львівського клубу. Фаворити знову перемогли з рахунком 2:0. Авторами голів стали Амбросій Чачуа і Олексій Гуцуляк. «Основа» володіла перевагою і завдяки досвіду здобула перемогу. Варто відзначити і гру «молодіжки» – підопічні Зуба і Чижевського продемонстрували достойний опір старшим колегам.Нарешті в заключному, третьому, таймі, на поле вийшли гравці молодіжного складу «Карпат» і футболісти ФК «Миколаїв». Молоді «леви» здобули переконливу перемогу з рахунком 4:1. Дублем відзначилися Андрій Маркович і Амбросій Чачуа, що виступав за дублюючий склад. Крім нього, «молодіжку» підсилили Муртаз Даушвілі і Тарас Пучковський. Не може не тішити той факт, що Тарас провів майже 90 хвилин і продовжує набирати форму після важкої травми.Загалом «Карпати» провели товариський матч в оптимальному складі. Лише Артур Карноза, Денис Мірошніченко і Володимир Костевич проходять курс відновлювальних процедур, тому участі у спарингах вони не брали.