НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Карпати в експериментальному складі поступились Гурніку ###

Вчора львівські „Карпати” у польському місті Лєнчна зіграли товариський матч проти місцевого „Ґурніка” і поступилися з рахунком 2:5.

Після дев’яти турів польської екстра-кляси „Ґурнік” посідає останнє місце у турнірній таблиці. „Карпати” у цьому товариському поєдинку виступали експериментальним складом: Когут, Ковальчук, Распопов, Чучман, Кобін (Сучков, 46), Панас, Ткачук (Лапко, 75), Бобилєв, Бідловський, Фещук (Платон, 46), Ґолбан.

Богдану Когуту, який виступає за „Карпати-2”, довелось п’ять разів (у першому таймі – тричі) виймати м’яч з сітки після ударів Баєвського (двічі), Куліка, Сурдиковського та Шиманека. У складі ж „Карпат” у першому таймі після індивідуальних дій відзначився Володимир Бобилєв, а після перерви Руслан Платон замкнув передачу Аляксєя Сучкова.

На оглядинах в тренувальному таборі „зелено-білих” перебувають захисник Петро Ковальчук (1984 р.н) з івано-франківського „Спартака” та півзахисник Вадим Панас (1985 р.н.), відомий за виступами у вищій лізі в складі „Волині”.

Сьогодні, 6 жовтня, «Карпати» вже основним складом зіграють проти команди ГКС "Белхатув", що посідає зараз друге місце у польській екстра-клясі. Початок матчу – о 18:00 за київським часом.