НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

Официальный сайт Карпат информирует о том, что в начале февраля после небольшой паузы, команда снова отправится в Турцию (Анталия), где будет проводить вторые зимние сборы.

Телеканал Футбол 1 сообщает, что известны имена 2-х из 3-х команд, с которыми Львы сыграют в Турции.8-го февраля Карпаты сыграют ссолигорским Шахтером, а 11-го — сминским Динамо. Также известно, что 14-го февраля соперником львовян станет команда из Словакии.

За две недели первого сбора Львы провели четыре спарринга, два из которых завершились вничью, еще по разу подопечные Дулуба побеждали и проигрывали.

Карпаты так и не вышли в ноль

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран порівняно з минулим туром зробив несподівану заміну, вперше з початку чемпіонату довіривши місце у воротах Леванідову, який замінив Новака. Також повернувся до основи містян і Банада. Щодо «Карпат», то не зважаючи на вдалу гру Мисака у недавній кубкові грі з «Жемчужиною», місце на останньому рубежі «левів» знову зайняв Підківка.Обидві команди дуже активно розпочали поєдинок, і швидкі голи не забарилися. Після флангової передачі помилилися захисники «Олександрії», в тому числі Цуріков, і досвідчений Ксьонз пробив повз воротаря в дальній кут. «Карпати» нарешті перервали свою безгольову серію у Прем'єр-лізі, яка тривала 280 хвилин. До речі, востаннє Ксьонз забивав у чемпіонатах ще у серпні 2012 року – у ворота запорізького «Металурга». Проте вже через три хвилини господарі

Підйом о 8-ій годині ранку у футболістів «Карпат» не викликав жодних проблем. Після перегляду, напередодні, чвертьфінального матчу Євро-2012 Німеччина – Греція у карпатівців була зайва година на сон, адже, нагадаємо, між Україною та Польщею, попри спільний футбольний форум, різниця в часі зберігається.

Вже незабаром, а саме після сніданку та тактичної підготовки, команда вирушила на своє перше тренування у Польщі. До футбольних полів, де і займатиметься команда на зборах, автобусом їхати лише кілька хвилин. Дорогою карпатівці проїхали невеликий центральний стадіон Водзіслава-Шльонскі, який вміщає не більше 3-ох тисяч глядачів.

На тренувальних полях в розпорядженні львів'ян три повнорозмірні, акуратно підстрижені газони. Єдине, що трохи допікало, так це засилля маленьких

Львовские Карпаты здорово провели первый тайм в игре против Галатасарая, после чего растеряли преимущество во втором.

Фото galatasaray.org
Фото galatasaray.org19 серпня 2010, 22:55

Якби Олегу Кононову напередодні матчу запропонували не грати, а розійтись 2:2 до наступного четверга у Львові, він би мабуть погодився. Але вже після самої гри сам тренер і вболівальники Карпат десь можуть бути невдоволені, адже команді не вдалось втримати перемогу в матчі, який довгий час складався на її користь.Карпати просто відмінно підготувались до гри, і вже з перших хвилин почали доводити, що просто так здаватись не збираються у протистоянні, де вони були явним аустайдером. З перших хвилин львів'яни вибудували біля своїх воріт два ешелони оборони, що діяли досить мобільно, і навіть маленькій мишці не дозволяли проскочити повз себе. Не говорячи вже про м'яча. Галатасарай вже в минулому

Карпаты - Волынь - 1:0 + ВИДЕО

Після переможного кубкового матчу проти «Чорноморця» стартовий склад «Карпат» зрозуміло змін не зазнав. Господарі поля з перших хвилин дали зрозуміти свій рішучий настрій до перемоги, відтіснивши волинян на їх половину поля. І перший небезпечний момент виник у дебюті гри, коли після пасу Худоб'яка увірвався до штрафного Ксьонз, але Шеліхов зумів парирувати удар нападника. А наступний небезпечний удар Авелара прийшовся поруч з хрестовиною воріт. «Зелено-білі» за підтримки вболівальників продовжували шукати шляхи взяття воріт волинян, виконали декілька кутових ударів, але захисники гостей діяли безпомилково, вибиваючи м'яч.

Волиняни при першій нагоді швидко контратакували, і небезпечними були простріли з правого флангу капітана команди Сімініна, але центральні захисники, зокрема Балажіц, також чітко діяли

Карпаты - Сталь 1:0. Видео гола и обзор мача

Вашему вниманию видеообзор матча второго тура Лиги Пари-Матч между львовскими "Карпатами" и днепродзержинской "Сталью".

Лига Пари-Матч. Второй тур

25 июля. Львов. Стадион "Украина"

"Карпаты" (Львов) 17:00 "Сталь" (Днепродзержинск) 1:0

Гол: Карноза 87 (пен)

Суббота, Львов, стадион Украина, 17:00, арбитр Александр Иванов (Макеевка).

Фото fcstal.com.ua
Фото fcstal.com.ua25 липня 2015, 08:30

Прямая трансляция на 2+2.

Карпаты к этому сезону подошли в качестве одной из наиболее сыгранных команд чемпионата, учитывая, что по сравнению с весной в оптимальном составе львовян не поменялся ни один игрок. Однако против Металлиста команде Игора Йовичевича лишь изредка удавалось показывать качественную игру, а результат и вовсе оказался негативным для нее.

В домашнем матче против новичка лиги Стали Карпаты наверняка постараются и сыграть хорошо, и победить. Впрочем, проблем у львовян хватает. Все еще не готов вернуться в основу травмированный во время межсезонья Швед, в игре с Металлистом повреждение получил Худобяк. Кроме того, после провального первого тайма за пределами основы может оказаться капитан Гитченко. Тогда

Карпаты ушли на двухнедельный карантин и обратились ко всем клубам

По результатам повторных ПЦР-тестов команды, обслуживающего персонала и работников клуба, приходится констатировать вспышку заболевания COVID-19, говорят в "зелено-белом" клубе.

Сегодня из лаборатории было получено чуть меньше половины положительных результатов на наличие вируса в карпатовцев (всего тестирования прошли 65 человек).

Все инфицированные ознакомлены с результатами и находятся в изоляции под контролем медиков.

Согласно протоколу, о ситуации в лагере команды были оперативно уведомлены Украинская Ассоциация футбола и Премьер-лига.

Карантин

Карпати віддали Марселіньо в оренду бразильскому Ітуано

Бразильський атакувальний хавбек "Карпат" Марсело Жил Фернандо (Марселіньо) наступний рік на правах оренди проведе в клубі "Ітуано" з міста Іту. Після завершення терміну оренди, а саме 31 грудня 2014 року, "Ітуано" зможе викупити права на футболіста.

Новий клуб Марселіньо виступає у Лізі Пауліста – чемпіонаті штату Сан-Паоло, найсильнішому футбольному турнірі в Бразилії. Після чотирьох турів, "Ітуано" розташувався в середині турнірної таблиці.

Нагадаємо, що Марселіньо підписав контракт з "Карпатами" підписав на початку минулого року. За "зелено-білих" бразилець провів 14 матчів в чемпіонаті і ще два у Кубку України.

Карпати - Волинь 0:1. Післяматчева прес-конференція Олександра Севідова

Головний тренер "Карпат" Олександр Севідов відповів на питання журналістів після матчу с "Волинню" (0:1).

- Щоб я не сказав, це буде виглядати як виправдання. Наразі бажаю якомога швидшого одужання Віталію Кварцяному.

- У вас була така велика кількість моментів. Що завадило їх реалізувати?

- Якби я знав рецепт чи причину, то напевно, усунув би їх. Одна справа мати моменти і не забивати їх, інша - не мати і забивати. Ми багато створили епізодів і навіть тоді, коли пропустили, мали три моменти, щоб відігратися...

- В першому таймі по сухому більше моментів було. "Волинь", як фізично більш потужна команда краще виглядала, коли поле було мокрим, у другому таймі...

-

Карпаты сохранили профессиональный статус благодаря вмешательству Садового ФК Карпаты. Андрей Садовой

Дисквалифицированные из УПЛ за две неявки львовские «Карпаты» все-таки сумели сохранить профессиональный статус и с нового сезона стартуют во Второй лиге.По информации источника, на решение властных футбольных структур сохранить «Карпатам» профессиональный статус повлияло то, что их интересы на самом высоком уровне в УАФ и ПФЛ лоббировал лично мэр Львова Андрей Садовой.По имеющимся данным, подопечные Романа Гнатива планируют выступать в группе «А» Второй лиги, однако, поскольку трансферного бана «зелено-белым» избежать уже не удастся, в новом сезоне новый главный тренер сможет рассчитывать лишь на тех игроков, которые раньше были заявлены за молодежные составы «Карпат» (U-21 и U-19).Напомним, что уже 26 августа состоятся

Подопечные Олега Бойчишина набрали первые очки в текущем чемпионате благодаря минимальной победе над "моряками" (1:0).

автор победного гола марьян швед против никиты татаркова, фк карпаты
автор победного гола марьян швед против никиты татаркова, фк карпаты29 липня 2018, 18:53

В рамках 2-го тура УПЛ состоялось 50-ое противостояние старых знакомых в высшем дивизионе – львовские Карпаты принимали одесский Черноморец. Команды по-разному стартовали в текущем чемпионате, львовяне уступили дома Александрии и намеревались реабилитироваться перед родными болельщиками, одесситы же одолели Олимпик и были не против одержать еще одну победу. С большим энтузиазмом матч начали хозяева завладев игровым и территориальным преимуществом, правда, первый опасный момент создали не они, а их соперник – Чорний нанес прямой удар со штрафного, после чего мяч просвистел рядом со штангой.